Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szanowni Państwo

W dniu 20 czerwca 2015r. w Warszawie odbyła się ogólnopolska gala „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki”. Podczas uroczystości przedstawiono Laureatów prestiżowych projektów „RZETELNI” oraz „Lider Polskiej Gospodarki”, przedsięwzięć realizowanych w ramach Ogólnopolskiego Programu Umacniania Wiarygodności „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki”, którego organizatorem jest Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług.

 

Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki – Ogólnopolski Program Umacniania Wiarygodności  to inicjatywa,  której celem jest kreowanie i umacnianie etycznych norm oraz standardów  w czterech obszarach: przedsiębiorczości, samorządu, instytucji oraz w ochronie zdrowia.
W tym roku Rada Programowa, w skład której weszli przedstawiciele patronów honorowych,  instytucji współpracujących oraz współorganizatorów, wyłoniła Laureatów Projektu „RZETELNI” oraz „Lider Polskiej Gospodarki”.
Tytułem Lidera Polskiej Gospodarki  zostały uhonorowane marki oraz osoby, które swoją działalnością inspirują innych.

Miło nam poinformować, że po rozpatrzeniu kandydatury naszej firmy przyznano nam nagrodę w kategorii LIDER POLSKIEGO BUDOWNICTWA.

 

 

FaLang translation system by Faboba